اطلاعات درباره ما

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید

  مجموعه صدیقی

  درباره ی ما

  مجموعه صدیقی از سال 1389 در حوزه تخصصی صنعت فروش و بازاریابی و پخش مویرگی و با حضور در نمایشگاهها در کل کشور با هدف ارزش آفرینی حقوق مصرف کنندگان و جلب رضایت همکاران و مشتریان فعالیت های خود را گسترش داده و با انعقاد قرارداد با مجموعهای تولید و واردات قطعات خودرو سابقه 14 ای درخشان فراهم کرده است . مجموعه صدیقی تلاش خود را در فراهم کردن بهترین نوع تولید قطعه و مناسبترین قیمت و با کیفیترین محصولات و واردات بهترین برند ها همراه با مرغوب ترین کیفیت اجناس همواره توانسته پیشرو در این صنعت باشد و ارائه دسترسی سریع و تضمینی را به ارمغان آورد .

  تمامی محصولات تولیدی دارای پروانه ساخت و بهربرداری از سازمان صمت و دارای نشان استاندارد ورعایت ضوابط محیط زیست است گارانتی بی قید وشرط میباشد بی رقیب ترین مزیت خرید مستقیم بدون واسطه از کارخانه میباشد محصولات وارداتی داری نشان اصالت وشناسه کالا میباشد.

  اطلاعات و سوالات

  سوالات متداول

  ثبت سفارش آنلاین بصورت ۲۴ ساعته در طی ۷ روزهفته امکان پذیر است.  سفارشتلفنی از شنبه  تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه۹ الی ۱۴ صورت میگیرد.  در روز هایتعطیل امکان ثبت سفارش تلفنی وجود ندارد.

  در صورت ثبت سفارش آنلاین در روز های تعطیل، مجموعه یدک یار در اولین روز کاری به پردازشسفارش و ارسال آن خواهد پرداخت.

  در صورتی که نتوانستید قطعه مدنظرتان را در سایت پیدا کنید، میتوانید با همکاران ما در واحد فروشیدک یار تماس بگیرید تا سفارش شما ثبت و پیگیریشود.

  برای لغو سفارش تنها کافیست با همکاران ما دربخش پشتیبانی تماس بگیرید.

  امکان ارسال قطعاتی با ارتفاع زیر یک متر و وزنزیر ۳۰ کیلوگرم با پست و تیباکس امکان پذیر است.

  امكان ارسال مايعات با تيپاكس وجود ندارد

  پس از ثبت سفارش برای تغییر آدرس محل تحویل میتوانید با همکاران ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرید. بدیهی است امکان تغییر آدرس تنها قبل ازارسال قطعه وجود دار

  بله، توجه داشته باشید مجموعه صدیقی قیمت نهایی فاکتورارائه شده را به درخواست مشتری برای دریافت خسارت بیشتر از شرکت های بیمه افزایش نمیدهد.